Grafik a tvůrce newsletterů - Práce v Pardubicích .cz

Grafik a tvůrce newsletterů

Hledáme grafika a tvůrce newsletterů

PackWay je stabilní společnost s dlouholetou tradicí. V posledních letech se soustředíme na silný rozvoj také v oblasti e-commerce a v současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici Grafik a tvůrce newsletterů pro vybrané e-shopy z našeho portfolia.

Náplň práce:

  • příprava grafických podkladů
  • příprava bannerů
  • tvorba a rozesílka newsletterů
  • příprava podkladů pro články a sociální sítě
  • pravidelný report výsledků rozesílek
  • tvorba microsites a flash animací

Ideální kandidát by měl:

  • znát grafické programy Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator jako své boty
  • mít zkušenosti s HTML a poradit si s kódováním newsletterů
  • umět pracovat v týmu i samostatně
  • mít nápady a kreativního ducha
  • umět číst základní statistiky v Google Analytics a orientovat se v online marketingu
  • mít předchozí praxi na podobné pozici

Na oplátku nabízíme:

  • plný úvazek v Pardubicích
  • práci v pohodovém kolektivu a ve stabilní společnosti
  • zaučení a týmovou podporu
  • 5 týdnů dovolené a bohatý benefitní systém
  • kreativní práci a možnost realizovat své nápady

Termín nástupu: ideálně hned

Vytvořeno:

dne 27.11.2020 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned