Operátor výroby - čistá výroba, volné víkendy!!! - Práce v Pardubicích .cz

Operátor výroby - čistá výroba, volné víkendy!!!

Úvod a popis pracovní náplně

  • !!! Hledáme nové a šikovné operátory výroby!!!
  • Drobné manuální práce v čistém, klidném a moderním prostředí, fyzicky nenáročné, vhodné pro ženy!
  • Volné víkendy, 25 dní dovolené a zkrácená pracovní doba 7,5 hodiny denně...
  • Náplň práce:
  • jemné manuální práce
  • osazování výrobků drobnými komponenty
  • práce vestoje i vsedě

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • dobrá jemná motorika
  • ochota pracovat na 3 směny
  • spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

  • zajímavé ohodnocení a odměny (např. za plnou docházku)
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • pracovní oděvy
  • zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně

Vytvořeno:

dne 15.10.2020 v 5:10

Místo práce:

Pardubice

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

22000