Referent oddělení tvorby katalogů - Práce v Pardubicích .cz

Referent oddělení tvorby katalogů

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • PackWay s. r. o., Dělnická 390, 533 01 Pardubice

  • Hledáme do týmu parťáka, co se práce nebojí.
  • TVORBA KATALOGŮ PRO ZAHRANIČNÍ TRHY
  • a KOREKTURU TEXTŮ na HPP.
  • Poohlížíte se po novém zaměstnání? Přidejte se k nám! Do našeho týmu hledáme nové kolegy
  • na pozici REFERENT ODDĚLENÍ TVORBY KATALOGŮ na HPP.

Náplň práce:

  • příprava ZAHRANIČNÍCH VERZÍ KATALOGŮ
  • spolupráce s grafickým oddělením
  • korektury stran po grafickém zpracování

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • uživatelská znalost PC – MS Office, Excel (např. funkce SVYHLEDAT a jiné) – dobrá znalost
  • anglický jazyk – komunikace přes e-mail
  • německý jazyk výhodou, není podmínkou
  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu
  • odpovídající mzdu
  • benefity

Benefity:

  • penzijní připojištění
  • životní pojištění
  • 5 dnů dovolené nad rámec ZP
  • dotované nadstandardní závodní stravování ve vlastní jídelně
  • odměny při pracovních výročích a významných životních výročí
  • odměna při skončení pracovního poměru po nabytí nároku na starobní či invalidní důchod
  • volnočasové poukázky, poukázky na zdravotní péči
  • příspěvek na rekreaci, dovolenou
  • jazykové kurzy pořádané firmou nebo příspěvek na individuální kurz
  • roční cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí
  • firemní akce

Vytvořeno:

dne 18.02.2020 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned