DTP grafik / Webdesigner - Práce v Pardubicích .cz

DTP grafik / Webdesigner

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Hledáme zkušeného DTP specialistu, který bude schopen samostatně rozpracovat grafické návrhy brožur, katalogů, inzerátů, návrhy webů, mikrostránek a podobně.

Pracovní náplň:

  • DTP grafik/operátor zpracovává pomocí počítačových programů obrazové a textové návrhy reklamních materiálů podle výtvarných podkladů od grafiků. Provádí grafické úpravy a finalizuje grafické návrhy do konečné podoby v rámci předtiskové přípravy či přípravy pro on-line publikování. Spolupracuje na přípravě reklamních a propagačních akcí. Spolupracuje při výrobě propagačních materiálů a předmětů. Intenzivně spolupracuje s pracovníky marketingového oddělení.

Požadujeme:

  • flexibilitu a schopnost učit se novým věcem
  • zkušenosti v oblasti předtiskové přípravy dokumentů
  • zkušenosti v oblasti přípravy grafických podkladů pro web a aplikace
  • pokročilou znalost Adobe Photoshop, Illustrátor, InDesign, Corel (volitelně)
  • znalost předtiskové přípravy dokumentů
  • znalost přípravy grafiky pro web a on-line media
  • výhodou znalosti z oblasti produktové fotografie
  • angličtina minimálně na úrovni čtení a porozumění zadání psanou formou
  • střední vzdělání s maturitní zkouškou a vyšší

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou
  • různorodá a zajímavá práce
  • příjemné pracovní prostředí
  • místo výkonu práce v Pardubicích
  • práce v mladém kolektivu
  • možnost dalšího rozvoje

  • Před pohovorem zašlete prosím CV s ukázkou referencí.

Vytvořeno:

dne 05.03.2020 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

možno ihned nebo po dohodě

Práce vhodná pro ZTP