Operátor výroby reklamní polepy, tisk - Práce v Pardubicích .cz

Operátor výroby reklamní polepy, tisk

Úvod a popis pracovní náplně

  • Máme volné místo pro tiskaře – operátora výroby pro přípravu reklam a obsluhu tiskových a řezacích plotrů v našem provozu v Pardubicích. Co od tebe čekáme? Máš zkušenosti s obsluhou PC a digitálních tiskových strojů, praxi s výrobou reklam a polepů, ŘP sk. B a nebojíš se řídit lidi. Máš zájem? Napiš nebo nám zavolej, domluvíme se na schůzce.

Požadujeme

  • praxe s výrobou reklam a polepů,
  • zodpovědnost,
  • spolehlivost,
  • kladný vztah k práci,
  • vedení lidí,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • zkušenosti s obsluhou PC a digitálních tiskových strojů

  • Co budete dělat:
  • příprava a výroba reklamy
  • instalace reklam v terénu
  • obsluha tiskových a řezacích plotrů,

Nabízíme

  • finanční ohodnocení odpovídající tomuto typu práce
  • práci v mladém kolektivu na zajímavých zakázkách

Vytvořeno:

dne 16.09.2019 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned