NÁKUPČÍ - Práce v Pardubicích .cz

NÁKUPČÍ

NÁKUPČÍ

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro naši obchodní společnost ELIHER s. r. o. se sídlem v Pardubicích – Starém Hradišti, hledáme pro dlouhodobou spolupráci vhodné kandidáty/kandidátky na pozici nákupčí:

  • Pracovní náplň:

  • příprava objednávek
  • organizace a plánování dodávek
  • komunikace s dodavateli
  • přeceňování zboží
  • kontrola a vedení administrativy spojené s nákupem
  • sledování skladových zásob a vedení jejich přehledů
  • tvorba obratových a skladových analýz
  • úzká spolupráce s oddělením prodeje, skladu a logistiky
  • vedení kanceláře
  • organizování marketingových akcí
  • vyřizování korespondence
  • správa interního systému společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office, IS myWAC – výhodou)
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zajímavou práci s lidmi
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv všech věkových skupin
  • motivační systém odměňování, stravenky, firemní akce
  • možnost vzdělávat se v oblasti elektro
  • nástup možný ihned

Vytvořeno:

dne 03.07.2019 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned