Stavební projektový manažer - Práce v Pardubicích .cz

Stavební projektový manažer

Stavební projektový manažerOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Rozumíš stavbám a máš s nimi i nějakou praxi? Jsi už unavený z koloběhu řemeslníka nebo tě už nebaví sedět jen v teplé kanceláři? Máme pro tebe nabídku práce, tak akorát klidné i dobrodružné, doma i venku.

O co jde?

  • Jsme rodinná firma a věnujeme se developmentu chytrých a ekologických domů. Daří se nám, a proto hledáme pravou ruku” na plný úvazek.


Co ti můžeme slíbit?

  • Nabízíme ti pracovní poměr s flexibilní pracovní dobou a možností home office. Čeká tě vlastní stůl v kanceláři i výjezdy na stavby – v poměru, jaký ti bude nejvíce vyhovovat. Naučíme tě jednat s klienty i dodavateli, řešit finance a rozumět smlouvám i zákonům. Staneš se součástí naší stavitelské rodiny, včetně bábovky k svačině a kouče. Pomůžeme ti s bydlením, ať už v nájmu, nebo vlastním. Platíme včas a nikdy ne méně, než je domluveno. Budeš pro nás parťák – pokorně si vyslechneme názor i od plic podanou kritiku.

Co po tobě budeme chtít?

  • Potřebujeme, abys měl praxi ve stavebnictví, věděl, na co se dívat a co hlídat. Abys uměl být tvrdý, když hoří termíny nebo ti někdo kecá, laskavý, když volá zoufalá klientka. V tuhle chvíli po tobě budeme chtít hlavně práci stavebního dozoru – na stavbě i od stolu. Jakmile se pak rozjede prodej, bude třeba komunikovat klientské změny se zákazníky (a hlídat, aby byly realizovatelné i realizované). I proto je nutné, aby ses neštítil Excelu a e-mailů, na kterých náš byznys tak trochu stojí. Kromě těchto základních aktivit si postupně osaháš všechno, co se u nás děje – od vytipovávání nových lokalit až po marketing a prodej.

Závěrem?

  • Jsme dva, táta a syn. Neflákáme se a čekáme, že náš parťák to bude mít podobně. Taky jsme optimisté, věříme, že pravda, férovost a kvalitní bydlení zvítězí nad šlendriánem a zlodějinou. Pokud je tedy tvůj vztah k zákonům poněkud volnějšího charakteru, nepiš. Je to ztráta času pro všechny. ;-)

Vytvořeno:

dne 18.04.2019 v 0:00

Místo práce:

Pardubický kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

možno ihned