Strojírenský dělník - Letohrad - Práce v Pardubicích .cz

Strojírenský dělník - Letohrad

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro OEZ Letohrad, společnost s více než 75 lety tradice ve vývoji a výrobě nízkonapěťových jisticích přístrojů, společnost, která v současné době patří mezi nejmodernější závody v České republice hledáme nové kolegy na pozice strojírenský dělník.
  • Pracovní náplň:
  • montážní a manipulační práce na lince - práce ve stoje
  • obsluha strojů a zařízení
  • kompletace dílů
  • kontrola kvality
  • jednoduchá obsluha PC

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • schopnost práce v kolektivu
  • flexibilita
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti
  • práce ve 3 směnném provoze
  • základní hrubá nástupní mzda od 21 500,-Kč (s příplatky za směnnost bez přesčasů)
  • BENEFITY:
  • 25 dnů dovolené + 1 den volna navíc na sportovní hry
  • příspěvek na stravování (cena obědů a večeří 16,- Kč)
  • odměna za přítomnost na pracovišti 1 000 Kč měsíčně
  • každoroční navýšení mzdy
  • finanční příspěvky na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd.
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
  • jazykové a další odborné vzdělávání
  • možnost účastnit se akcí pro zaměstnance (např. kulturní akce, sportovní akce, soutěže atd.)
  • možnost zapojit se do akciového programu Siemens
  • příjemné pracovní prostředí a možnost profesního růstu

Vytvořeno:

dne 06.12.2017 v 8:42

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Strojírenství
  • Výroba
  • Ostatní