Vedoucí obchodu

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky. Z důvodu rozšíření výroby a růstu firmy hledáme do našeho týmu: Vedoucí obchodu.

  • Náplň práce:
  • Vedení porad a řešení obchodní strategie, vedení obchodních školení
  • Zodpovědnost za prezentaci a předávání informací do sítě obchodu
  • Komunikace s obchodními zástupci a jejich podpora v obchodních výsledcích
  • Vedení pověřeného týmu
  • Sběr informací z trhu a jejich zpracovávání
  • Komunikace s marketingovým a výrobním oddělením
  • Spolupráce s fakturací a logistikou
  • Objednávání zboží z ČR i zahraničí
  • Jednání se zákazníky a dodavateli
  • Tvorba cenových strategií
  • Účast na firemních akcích

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Vhodné i pro absolventy
  • Pracovní zkušenost na pozici manažera, příp. vedoucího obchodu, min. 2 roky výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Organizační a komunikační dovednosti, schopnost určit si priority
  • Schopnost flexibilního a inovativního myšlení
  • Samostatnost, zodpovědnost, přirozená autorita
  • Schopnost vedení lidí
  • Týmová zaměřenost
  • Znalost práce na PC uživatelsky (MS Office, Internet a další PC programy)

Nabízíme

  • Platové ohodnocení s fixním základem a motivačními bonusy (motivační finanční ohodnocení)
  • Mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky, atd.)
  • Příspěvek na dopravné a stravné, další peněžní odměny
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy
  • Mobilní telefon, notebook
  • Odborné zaškolení
  • Pružná pracovní doba

Vytvořeno:

dne 08.08.2017 v 13:48

Místo práce:

5 Slatiňany

Vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Ekonomika a podnikové finance
  • Obchod a Prodej
  • Vrcholový management