Datový analytik

  • Do našeho týmu e-commerce nadšenců hledáme ambiciózního člověka, který se postará o naše data, dá jim řád a ukáže cestu, kudy jít a jak jich ještě víc využít v náš prospěch. Výstupy práce budou mít vliv na řízení výkonnostního marketingu. Práce není pouze o mechanickém reportování dat, ale také o kreativním a systematickém myšlení.

Náplň práce:

  • nastavení a kontinuální práce s Google Analytics a dalšími analytickými nástroji
  • vyhodnocování a reporting kampaní v Google Analytics
  • sběr dat a jejich následná analýza
  • analýza marketingových KPI’s
  • analýza customer behavior, retenční poměr, vstupy pro segmentaci zákazníků
  • AB testing a vyhodnocování změn
  • spolupráce na návrzích marketingových strategií napříč našimi projekty
  • podpora marketingového týmu
  • vlastní invence a kreativní návrh změn

Nabízíme:

  • pohodové pracovní prostředí
  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • kancelář v Pardubicích
  • práci na plný pracovní úvazek
  • nástup ihned
  • zajímavé benefity - týden dovolené nad rámec ZP, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění

Očekáváme:

  • perfektní analytické a interpretační dovednosti
  • schopnost formulovat doporučení a připravovat návrhy na změny
  • zkušenosti se sběrem dat a analýzou informací
  • vysoká úroveň práce s Google Analytics, MS Excel
  • orientace v administraci PPC kampaní výhodou
  • praxe v oboru
  • zkušenosti s A/B testingem výhodou
  • flexibilita, otevřenost, orientace na prodej a přesah do e-commerce
  • kreativní myšlení, svědomitost, preciznost, samostatnost
  • základní znalost AJ – úroveň mírně pokročilý / pokročilý

Vytvořeno:

dne 20.12.2016 v 9:07

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Software - Vývoj a obsluha aplikací