Referent prodeje

  • Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Ústí nad Orlicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent prodeje.

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání
  • komunikativní znalost AJ slovem a písmem (NJ nebo RJ výhodou)
  • dobrou znalost MS Office, SAP výhodou
  • samostatnost, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • schopnost práce v týmu

Náplň práce:

  • zajištění potřebných činností spojených s příjmem a zpracováním zákaznických objednávek
  • podílení se na příslušných projektech v dané oblasti prodeje
  • komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • komunikace se zákazníky

Nabízíme:

  • zázemí a perspektivu v nadnárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • možnost ubytování v novém moderním prostředí
  • propracovaný systém benefitů

  • V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com, tel. +420 724 611 628.

  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

  • By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 27.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba