Technik dodavatelské kvality

  • Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Ústí nad Orlicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik dodavatelské kvality.

Požadujeme:

  • USO/VŠ vzdělání chemické nebo strojní zaměření
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem min. B1)
  • znalost MS Office
  • technické znalosti z oblasti nástrojů, výrobních technologií, materiálů, výkresové dokumentace
  • komunikativnost, pečlivost, prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • zajišťování činností dodavatelské kvality v rámci stávající výroby i nových projektů ve spolupráci s projektovým týmem
  • analýzy a vyhodnocování dat týkajících se dodavatelské kvality
  • řešení kvalitativních problémů s dodavateli
  • realizace externích auditů

Nabízíme:

  • zázemí a perspektivu v nadnárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • možnost ubytování v novém moderním prostředí
  • systém benefitů

  • V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com, tel. +420 724 611 628.

  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

  • By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 27.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba